özel Akhisar

Koton

özel Akhisar. 9 bin metrekare kapalı alana kurulan Özel Akhisar Hastanesi uzman tıbbi kadrosunun yanı sıra teknolojik altyapıya sahip tıbbi cihazları ile sadece Akhisara değil çevre il ve ilçelere de hizmet vermektedir. 2015 Yılında Yeniden Doğuş Hastanesi sloganı ile reorganizasyon yapan ve Yönetim Kurulu değişikliği ile beraber bölgemize yakışan ileri sağlık hizmetleri.

1 Odul Akhisar Eski Belediye Meydani Ve Yakin Cevresi Ulusal Mimarlik Ve Kentsel Tasarim Fikir Yarismasi Arkitera Kentsel Tasarim Plani Tasarim Fikirler
1 Odul Akhisar Eski Belediye Meydani Ve Yakin Cevresi Ulusal Mimarlik Ve Kentsel Tasarim Fikir Yarismasi Arkitera Kentsel Tasarim Plani Tasarim Fikirler

Yeniden DOĞUŞ HASTANESİ Akhisarımızın ilk özel hastanesi olma sıfatını taşıyan hastanemiz 7000 m2 ye yakın alanda 27 Uzman Doktor ile ilçemize ve bölgemize yataklı tedavi hizmeti sunmaktadır. Özel Akhisar Hastanesi online randevu adres telefon ulaşım nerede nasıl gidilir harita yol tarifi Kethüda Mahallesi 374 Sokak No. Özel Dent Akhisar ağız ve diş sağlığı polikliniği.

Özel Akhisar Hastanesi Tahlil sonuçları öğrenmek Randevu almak ve diğer işlemler için aşağıdaki butonları kullanınızAyrıca Hastanenin adres telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıda verilmiştir.

9 bin metrekare kapalı alana kurulan Özel Akhisar Hastanesi uzman tıbbi kadrosunun yanı sıra teknolojik altyapıya sahip tıbbi cihazları ile sadece Akhisara değil çevre il ve ilçelere de hizmet vermektedir. Akhisarspor Trabzondan 1 Puanı Kaptı. Endoskopi röntgen kan tahlili idrar tahlili ultrason da safra kesesi ve pankreas iltihabı mı göremedi yaklaş 1000 mi aldı boşu boşuna endoskopi ultrason çektiler devlet hastanesinde acilde tanıyı koydular. Şikayetleriniz için kurum ile doğrudan bağlantı kurunuzHiç bir şekilde kişisel bilgilerinizi kimlik numaranız ve telefon numaranız gibi bilgilerinizi burada kesinlikle paylaşmayınızDevletimizi herhangi bir hastaneyi yada şahsı rencide edici küfür hakaret ve lanet söylemleri içeren yorumların yazılması yasaktır.