Kolye Takı

Koton

Kolye Takı. Kadınlar ince zincirleri tamamlayan uzun kolyeler bileklerini dolduran üst üste bilezikler yan yana dizilen farklı yüzüklerle alternatif tarzlarını başkalaştırıyor. Erkekler ve kadınlar için özel olarak üretilen kolye ve bileklik modellerinin yanı sıra unisex ürünler ve çift ürünleri de tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Instagram Micabicolor Madalyon Kolye Bugday Model Uzun Kolye Taki Halhal Bileklik Kolye Sahmeran Yuzuk Moda Tarz Design He Kolyeler Aksesuarlar Taki
Instagram Micabicolor Madalyon Kolye Bugday Model Uzun Kolye Taki Halhal Bileklik Kolye Sahmeran Yuzuk Moda Tarz Design He Kolyeler Aksesuarlar Taki

Kadınlar ince zincirleri tamamlayan uzun kolyeler bileklerini dolduran üst üste bilezikler yan yana dizilen farklı yüzüklerle alternatif tarzlarını başkalaştırıyor. Sıra dışı duruşuyla özgünlüğünü koruyan takılarla en basic takımlamalarına bile yepyeni bir soluk getirebilirsin. Kolye modelleri ve fiyatları için Twist online alışveriş mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akik doğal taş kolye farklı renklerde satışta.

Takıtarzım Gümüş Rengi 4 Lü Madalyon Kolye. Gümüş takılar arasından kolyeler genellikle gümüşten yapılmış bir zincirin sonuna belirli bir şekil verilmiş veya renklendirilmiş olan gümüş taş eklenmesi ile yapılırlar. Şık elbiselerin en güzel tamamlayıcı takıları arasında yer alan kolyeler değerli veya yarı değerli taşlar ile birlikte tasarlandığında ortaya muhteşem bir görünüş sunmaktadır. Takı denilince başta kolye olmak üzere küpe yüzük bilezik akla gelirken bu kategorileri son dönemlerde popüler olan şahmeran saç küpesi ve hal hal modelleri takip ediyor.