Izmir çarşı

Koton

Izmir çarşı. Çalışma saatleri içinde şubeye 0 232 399 1500 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ticaret Merkezimizde Onlarca Çarşı Yüzlerce İş Merkezi ve Binlerce Firma Binlerce çeşit ürünü toptan ve perakende olarak uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tarihi Kemeralti Carsisi Izmir Istanbul Tarih
Tarihi Kemeralti Carsisi Izmir Istanbul Tarih

İzmirin her noktasına hızlı ulaşım imkanı İki bulvarın kesişim noktasında yer alan Megapol Çarşı Kule. Mistralde güne harika bir başlangıç yapmak ya da gün boyu keyfinize keyif katmak tamamen sizin elinizde. Açık havada konumlandırılmış Mistral Çarşıda birbirinden keyifli lezzet ve eğlence durakları sizi bekliyor.

Ticaret Merkezimizde Onlarca Çarşı Yüzlerce İş Merkezi ve Binlerce Firma Binlerce çeşit ürünü toptan ve perakende olarak uygun fiyata bulabilirsiniz.

Mistralde güne harika bir başlangıç yapmak ya da gün boyu keyfinize keyif katmak tamamen sizin elinizde. Küresel COVID-19 Koronavirüs salgınını göz önünde bulundurarak mekân çalışma saatlerini doğrulamak için önceden arayın ve sosyal mesafeyi korumayı unutmayın. Devamını Oku FOTOĞRAFLAR İZMİR İN 200 YILLIK TARİHİ HAN FOTOĞRAFLARI İzmir Kapalı Çarşı Fotoğraflar İzmir. İlanı Favorilerime Ekle İlanı Favorilerimden Çıkar.